+420 737 261 676 info@screwboxes.com

Kdo stojí za projektem ScrewBoxes?

Za projektem Screwboxes stojí společnost Zámečnictví Holánek s.r.o., firma, která vyrábí železné konstrukce a rekvizity do filmů a reklam. Vyrobili jsme konstrukce například do filmů Spiderman, Hellboy, Obchodník se smrtí, Blade 2, UnderWorld a mnohé další. Pro více informací navštivte www.zamecnictvi-holanek.cz .

 

nase dilna

 

Kde to vše začalo?

Říkali jsme si proč nevyužít naše zkušenosti na výrobu krásných železných beden a tub, které jsou plné prémiových vynikajících věcí, které potěší opravdu každého. Pokud se chcete dostat do bedny chce to ale trochu zručnosti. Bedna je totiž opatřena pojistnými šrouby a plastovými záslepky, které musíte nejdříve zdemontovat. Poté co se Vám to podaří získáváte za odměnu plno věcí. Tvrdý alkohol, pivo, víno, různé masné dobroty, potřebné předměty atd.

 

Co z bednou po rozbalení?

Po vyjmutí všech skvělých věcí se dá bedna ScrewBoxes použít i dále například jako květináč nebo skříňka na různé věci. Postavte do naší bedny nebo tuby velkou svíčku a budete mít krásný velký svícen.

 

 

Z čeho se vyrábí?

Naše bedna ScrewBoxes je celá z kvalitní oceli, kterou svařujeme v Našich dvou výrobních halách. Povrchová úprava je kvalitní prášková barva (komaxit), která je antikorozní tudíž se může použít ven jako květináč a nic se ji nestane. Bedny se vyrábějí ve dvouch velikostech M, XL. Další produkt je tuba. Každá z těchto možností se vyrábí ve dvouch možných barvách.

 

bedna

 

Co v bednách naleznete?

Do našich boxů balíme nejlepší prémiové produkty. Veškeré potraviny jako paštiky, škvarky, masa, sýry jsou od místních farmářu z nejlepších potravin. Jedny z našich paštik a škvarky nám speciálně vyrábí úžasné Vinařství Holánek v Ivaňi, které nám dodává i jejich vína. Dále spolupracujeme s Farmou Sokol, které dělají poctivé a zdravé domácí produkty. Snažili jsme se najít menší české pivovary, které si zaslouží aby se o nich vědělo a odebíráme nejlepší jejich produkty. Vína nám dodává již zmiňované Vinařství Holánek a Vinařství Šalša.